Partneři a sponzoři

Děkujeme všem, kteří s námi spolupracují nebo nás jinak podporují. Bez nich bychom nemohli fungovat na úrovni na které fungujeme.

Pokud máte také zájem podpořit dobrou věc, nebo byste rádi navázali spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Předem Vám děkujeme za zájem, který nám budete věnovat. Jsme otevřeni libovolné spolupráci, která je v souladu s našimi cíli.

V případě, že se rozhodnete nás sponzorovat získáte veškeré potřebné doklady o sponzorském daru. V případě zájmu Vám vystavíme také sponzorský certifikát.

Sponzorským darem můžete podpořit jak konkrétní akci (např. konkrétní zahraniční expedici), tak fungování sdružení jako takového. V případě zájmu můžeme sponzorům uspořádat projekci a přednášku o proběhlé expedici nebo jiné akci. Samozřejmostí jsou fotky z navštívených míst se sponzorovou značkou.

Pokud poskytnete sponzorský dar, který výrazně podpoří naše sdružení, rádi umístíme Vaše logo na naše expediční oděvy, tím zajistíme dobrou viditelnost Vaší značky na značné části fotografií z expedic, pochodů a všech další akcí, které pořádáme. Případně můžeme umístit Vaše reklamní bannery do prostoru ve kterých budou probíhat naše přednášky a projekce.