Proč se stát členem

Člen sdružení získává automaticky přímou podporu sdružení v podobě technického zázemí. Mimoto má podporu sdružení při pořádání akcí, které souvisejí s cíli sdružení.

Půjčovna vybavení

Každý člen sdružení získává nárok na výraznou slevu při zapůjčování technického vybavení pro pobyt v přírodě. Většinu vybavení tak může užívat člen sdružení zcela zadarmo. Mezi tyto vybavení patří stany, spacáky, batohy, vařiče, mapy, nože svítilny a spoustu dalších věcí, které teprve připravujeme k zakoupení.

Člen tak nemusí vlastnit drahé vybavení v hodnotě mnoha tisíc korun, stačí, když pravidelně platí členský příspěvek a zapůjčené vybavení vrací vždy v nejlepším možném stavu.

Fotolab

Každý člen sdružení má nárok na reprodukci fotografií až do velikosti 33 × 99 cm a to za speciální členské ceny. Může si tedy pořídit fotografie ze svých toulek krajinou jako z fotolabu a dále se těšit svým vzpomínkám na jedinečné chvíle mimo domov.

Komunita

Členové na vyžádání získávají svůj pěšácký email jmeno@prvnipesi.cz. Mimo to získávají přístup k diskuzím na tomto webu a kdykoliv potřebují, mohou se obrátit na zkušenější členy, aby jim poradili s výběrem vybavení, místem k cestování.

Pěšáci by ale měli především být dobří přátelé a v tomto duchu tužit partu:) Příležitostí k tomu pokecat a strávit čas v kruhu podobně postižených lidí je nespočet.